282. Monotype II.
Autor: Tom Solo
(? ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, volní list
Technika: monotyp, datace: 2018
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 45 cm
Konec dražby: 05.10.2020 22:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč