34. Locus
Autor: Tom Solo
(? ?)
signováno dole uprostřed, zaskleno a rámováno
Šířka: 45 cm, výška: 32 cm, rámování: 35 x 48 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč