45. Nebula
Autor: Tom Solo
(? ?)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky, datace: 2018
Šířka: 88 cm, výška: 32 cm, rámování: 33 x 90 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč