Orgie

Autor: Tom Solo

signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: barevné laky
Šířka: 62 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 65 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč