Monotype I.

Autor: Tom Solo
(? ?)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, volní list
Technika: monotyp, datace: 2018
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 45 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč