98. Responsum
Autor: Tom Solo
(? ?)
Signováno na reversu, zaskleno a rámováno
Technika: monotyp, datace: 2018
Šířka: 32 cm, výška: 45 cm, rámování: 48 x 35 cm
Konec dražby: 15.03.2023 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč