Záplavy v Ardenách 2

Autor: Václav Blahoš
(1906 Bohušovice nad Ohří - 1985 Praha)

nesignováno
Šířka: 45 cm, výška: 45 cm, rámování: 53,5 x 53,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč