102. Jezero před bouří
Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1920
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 02.03.2020 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč