71. Pohled na střechy - 2 ks

Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na překližce, datace: 1915
Šířka: 19 a 20 cm, výška: 20 a 13 cm, rámování: ano

Konec dražby: 18.09.2019 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč