96. Portrét ženy
Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 17,5 cm, rámování: 30 x 28
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 950 Kč