97. Město
Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)
signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 92/170, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 31 cm, rámování: 50 x 40 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč