163. Torzo ženy
Autor: Martin Salcman
(1896 Druztová u Plzně, Rakousko-Uhersko - 1979 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: suchá jehla, datace: 1954
Šířka: 9 cm, výška: 12 cm, rámování: 21 x 15 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč