115. Zasněžená krajina
Autor: Jan Krahulík
(1908 Praha - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 79 cm
Konec dražby: 19.09.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč