169. Zátiší

Autor: František Bukáček
(1910 Křižánky - 1988 Tišnov)

signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 57,5 x 36 cm

Konec dražby: 26.09.2017 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč