148. J. Holub - Bouzov
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, na reversu autorský popisek
Technika: akvarel, datace: 1976
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 42 x 57 cm
Konec dražby: 28.05.2023 16:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč