10. Zátiší

Autor: Vladimír Šavel st.
(1921 Kopisty - 2006 Teplice)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1963
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 61,5 x 76 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 100 Kč