16. V kopcích

Autor: Přemysl Straka
(1926 Terezín - 2003)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 84 cm

Konec dražby: 19.09.2019 19:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč