Louky u Jindřichova Hradce
Autor: Přemysl Straka
(1926 Terezín - 2003)
signováno a datováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1942
Šířka: 40 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 40 x 50
Konec dražby: 09.04.2024 21:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč