145. Strahovský klášter I.

Autor: Vojtěch Kubašta
(1914 Vídeň - 1992 Dobříš)

signováno vlevo dole v tisku, volný list
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 28 cm, volný list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 21:29 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč