Staroměstská radnice

Autor: Vojtěch Kubašta
(1914 Vídeň - 1992 Dobříš)

signováno vlevo dole v kameni
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 42 x 34 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč