34. Konvolut 2 ks grafik

Autor: Vojtěch Kubašta
(1914 Vídeň - 1992 Dobříš)

2 kusy kolorovaných litografií, signováno vpravo dole tužkou,
1. kus - název "U Maltézů", velikost 30 x 20cm, rám 46 x 37 cm, zaskleno.
2. kus - velikost 33 x 22 cm, rám 45,5 x 33,5 cm, paspartováno a zaskleno.
Technika: litografie
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: 46 x 37 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 21.10.2019 20:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč