Mlácení

Autor: Bohuslav Knobloch
(1924 Bratislava - 1998 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 8/50, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 16 cm, rámování: 33 x 39 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč