332. Konvolut 2 ks grafik
Autor: Bohuslav Knobloch
(1924 Bratislava - 1998 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 47 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč