Na Kampě

Autor: Karel Walter Jizerský
(1892 Benátky nad Jizerou)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, Volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 39 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.03.2021 21:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč