Pohled na Pražský hrad

Autor: Josef Mayer
(1895 ? - 1952 ?)

signováno vpravo dole pod paspartou, vlevo dole razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 32 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč