Týnská ulička, Praha

Autor: Josef Mayer
(1895 ? - 1952 ?)

Signováno vpravo dole. Rámováno a zaskleno.
Technika: lept
Šířka: 26 cm, výška: 34 cm, rámování: 36 x 28 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč