Žuráň

Autor: František Maršálek
(1939 Brno)

bromostříbrná fotografie, signováno uprosřed dole, datováno 80
Datace: 1980
Výška: 23,5 cm, rámování: 28 x 37,5 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč