149. Toaletka, styl Karl Johan
dřevěná toaletka se zrcadlem, nevhodné pro zaslání
Datace: 19. století
Šířka: 87 cm, výška: 160 cm, hloubka: 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč