149. V lese
Signováno vpravo dole v tisku, rámováno, zaskleno
Technika: ofset
Šířka: 50 cm, výška: 46 cm, rámování: 55 x 59 cm
Konec dražby: 28.05.2023 16:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč