198. Ve městě
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 66 cm, rámování: 75,5 x 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč