43. Portrét dívky s tmavými vlasy
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
signováno vpravo dole pod rámem, malba zašpiněna, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 26 cm, výška: 31 cm, rámování: 42 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.10.2019 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč