44. Portrét dívky
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
nesignováno, pochází z většího celku obrazů V. Křepinského, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.10.2019 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč