45. Žena v tmavých šatech
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
signováno a datováno vlevo dole, malba zašpiněna, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1961
Šířka: 46 cm, výška: 61 cm, rámování: 70 x 57 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.10.2019 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč