46. Zasněžené pražské střechy
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
signováno a datováno vpravo dole, karton prohnutý, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1957
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.10.2019 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč