65. Pražské mosty
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
Na reversu autorský štítek s razítkem, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1953
Šířka: 67 cm, výška: 47 cm, rámování: 61,5 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč