82. Portrét dámy
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
signovánoa datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1960
Šířka: 47 cm, výška: 61 cm, rámování: 71 x 57 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč