201. Orlické hory
Autor: Oldřich Hlavsa
(1889 Rybná - 1936 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Šířka: 8,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 32 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč