201. Orlické hory

Autor: Oldřich Hlavsa
(1889 Rybná - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno
Šířka: 8,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 32 x 26 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč