37. Louka

Autor: Oldřich Hlavsa
(1889 Rybná - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 76 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.10.2019 20:42 SELČ

Zbývá: 0d 12h 55m 25s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč