194. Před dveřmi

Autor: Eduard Steffen
(1839 Vrchlabí - 1893 Česká Lípa)

signováno a datováno vlevo uprostřed, dobový rám, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně, datace: 1886
Šířka: 39 cm, výška: 48 cm, rámování: 72 x 63 cm
Ověřil: PhDr. Šárka Leubnerová

Konec dražby: 07.04.2020 21:36 SELČ

Zbývá: 6d 5h 20m 13s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč