25. Pohled na hrad

Autor: Eduard Steffen
(1839 Vrchlabí - 1893 Česká Lípa)

signováno vpravo dole, dobový zlacený rám, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 41 cm, rámování: 63 x 73 cm
Ověřil: PhDr. Šárka Leubnerová

Konec dražby: 07.04.2020 20:12 SELČ

Zbývá: 6d 3h 28m 20s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč