13. Vodní kanál

Autor: Heinrich Hermanns
(1862 Düsseldorf - 1942 Düsseldorf)

signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 50 cm, výška: 39 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:06 SELČ

Zbývá: 6d 2h 32m 41s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč