15. Bouše Zdeněk 1928-1997

pastel na kartonu, sign LD, datováno 86, Žena v klobouku, 50x70cm, rámováno 70x89cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč