Městský park
Autor: František Bič
(1920 Brno - 1992 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1948
Šířka: 49 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 50 x 67 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč