15. Žena s dítětem

Zaskleno a rámováno v blondelovém rámu.
Šířka: 36 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 55 x 44 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 14.03.2023 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč