150. G. Von. Jen - Květiny v údolí
Signováno vpravo dole, lehké oděrky na malbě
Technika: olej na plátně
Šířka: 43 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 40,5 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč