58. Matka s děckem
Autor: Jindřich Wielgus
(1910 Karviná - 1998 Praha)
signováno a autorovo věnování z roku 1944 na spodní části plastiky, publikováno pod číslem 20 a 21 v knize Wielgus Jindřich od Luboše Hlaváčka, vydáno v nakladatelství Odeon v roce 1978, lepená hlavička dítěte.
Materiál: patinováná sádra, datace: 1944
Výška: 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.10.2019 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč