Dívka v modrém

Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)

Signováno vpravo dole, olištováno, na reversu štítek "via tempora nova"
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 62 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč