100. Dívka v modrém
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
Signováno vpravo dole, olištováno, na reversu štítek "via tempora nova"
Technika: olej na plátně, materiál: plátno
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 82 x 62 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč