134. Přátelské skleničky
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 52 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč