142. Zátiší s loutnou
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek a datace
Technika: olej na plátně, datace: 2001
Šířka: 61 cm, výška: 49 cm, rámování: 56,5 x 68,5 cm
Konec dražby: 08.03.2021 22:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč