145. Rapsodie v šedé a hnědé
Autor: Jan Rapin
(1956 Praha)
signováno uprostřed dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 70 cm, rámování: 77 x 57 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč